Obserwatorzy

klauzula bezpieczeństwa

Wszelkie mądrości, bzdety i złośliwości na tym blogu, o ile nie zaznaczyłam inaczej podając źródła są moim wymysłem, a nawet własnością. Te niedoświetlone i kiepskie foty też. Zdjęcia z Burd, innych gazet czy książek (o ile nie podaję źródła), są skanami materiałów będących w moim posiadaniu.

Jeśli masz ochotę coś sobie przywłaszczyć to droga wolna. Razem z nimi przygarniasz część moich problemów, traum i niedoświetlenia.

Online

poniedziałek, 28 lipca 2014

Słowa kluczowe 2014_5

Długo nic ciekawego się w tej serii nie działo, ale ostatnio jakby coś drgnęło.

 • zabawne węże - jak dla mnie węże nigdy nie są i nie będą zabawne, ale różne są stopnie zboczenia,
 • klamerka do prania pogodowa - że jak? że niby sama zdejmuje pranie jak padać zaczyna?
 • odżywka do paznokici język holender
Na koniec letni przebój okupujący radiowe stacje. Dla odmiany - w wersji holenderskiej :D

 


9 komentarzy:

 1. U Ciebie zawsze jednak coś wpadnie. U mnie ostatnio nic interesującego, Zapraszam na candy do mnie. http://myszkimamy.blogspot.com/2014/07/candy.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bywało lepiej z tymi tekstami. Dziękuję za zaproszenie :)

   Usuń
 2. No piosenka bardzo nie w moim guście. Może na "potupaję" w sam raz, ze słuchaniem jej jest gorzej. I piszesz, że to hicior???
  O gustach się nie dyskutuje. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hicior w wersji oryginalnej czyli hiszpańskiej. Każdego lata pojawia się taki letni przebój. Wiesz, taka muzyczka do jazdy z otwartym dachem ;)
   Parodia jak dla mnie jest zabawniejsza niż oryginał.

   Usuń
 3. Takie żółte kapcie z Holandii miała Majka, ale już z nich wyrosła :P Grupa mogłaby spokojnie robić za holenderskiego Dałnatana i Cleo :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że oni mają drewniane chodaki. Dałnatan i Cleo nic mi nie mówi. Znowu pewnie mam jakieś braki kulturalno-towarzyskie :)

   Usuń
  2. Te żółte to pluszowe kapcie, czerwone chyba też, ale Majka miała właśnie takie żółte. Zobacz jak miękko stąpają podczas tych byczych podskoków ;P D&C reprezentowali nas na Eurowizji i zapoczątkowali modę na spódniczki z góralskich chust.

   Usuń
 4. Great post and great video dear!

  XOXO!

  OdpowiedzUsuń